مجموعه ویتاسا شما را به خرید بهترین محصولات کیوی تازه و کیوی خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کیوی هایوارد طلایی در باغات چالوس

آنچه در این مقاله می خوانید ...

شرایط مناسب برای تولید کیوی هایوارد طلایی چیست؟قیمت کیوی هایوارد طلایی در محل تولید

کیوی هایوارد طلایی بهترین کیوی جهت صادرات بوده و در باغات شمال کشور کشت شده و به سراسر جهان، حتی محل تولد آن صادر می گردد. امروز قصد داریم با کیوی هایوارد آشنا شده و این خوشمزه خوشرنگ را بهتر بشناسیم؛ با ما همراه شوید.

تولید کیوی هایوارد طلایی در باغات چالوس

شرایط مناسب برای تولید کیوی هایوارد طلایی چیست؟

شرایط مناسب برای تولید کیوی هایوارد طلایی چیست؟ به دلیل شرایط آب و هوایی و اقلیم مناسب زمین های شمال کشور جهت کشت کیوی، می توان گفت بهترین کیوی ها در شمال کشور عزیزمان ایران تولید می شوند.

کیوی در چین متولد شد، اما می توان گفت بهترین کیوی ها را در کشور خودمان تولید و حتی به سراسر جهان و خود چین نیز صادر می‌کنیم.

 آیا میدانید کیوی ها بسیار گسترده و متنوع هستند؟!

کدام کیوی را جهت صادرات انتخاب می کنند؟!

برای صادر کردن یک محصول چند مقوله بسیار اهمیت دارد

  1. در درجه اول می توان گفت، محصول اگر خوراکی و یا فاسد شدنی باشد، باید از ماندگاری آن اطمینان حاصل شود ، که تا قبل از رسیدن به مشتری نهایی، فاسد نشده و ظاهر مطلوبی داشته باشد.
  2. در درجه دوم، باید سهولت بسته بندی محصول را مد نظر قرار داد، برای این موضوع می توان به هندوانه هایی اشاره کرد که به صورت مربعی کشت می شوند تا به راحتی بسته بندی شده و صادر شوند.
  3. درجه سوم، محصول باید بسیار سود آور باش؛ یعنی با قیمت تمام شده بسیار پایین و سود بسیار بالا تولید و عرضه شود، تا هم کشاورز، هم صادر کننده، هم وارد کننده و هم فروشنده سود مطلوبی از محصول ببرد.

در درآمد حاصل از صادرات محصولات، اعم از کشاورزی، پوشاک و لوازم بهداشتی و نکات زیادی حائز اهمیت است، اما امروز قصد داریم به صادرات کیوی که یک خوراکی خوشمزه و بسیار مفید است پرداخته و بهترین کیوی را که کیفیت صادراتی دارد و برای این منظور بسیار مناسب است، معرفی کنیم.

تولید کیوی هایوارد با کیفیت صادراتی می‌تواند بهترین مواد غذایی باشد که شما سر سفره خود، همواره عزیزانتان را از آن بهرمند می سازید. کیوی علاوه بر این که سرشار از ویتامین و انواع ریز مغذی ‌ها می‌باشد، عفونت های ناشی از نیکوتین و سرب را به کلی از ریه شما و عزیزانتان پاک می سازد. متاسفانه امروزه بیماری های تنفسی و ضعف سیستم ایمنی بسیار شایع شده؛ و همانطور که می دانید بسیار خطرناک است.

از امروز فردای خود و عزیزانتان را بیمه کنید.

شما می توانید به یک شرکت بیمه رفته و بیمه های گوناگون خریداری کنید؛ و یا با خرید بهترین مواد غذایی سالم، خود را سالم نگه داشته و آینده خود را تضمین کنید.

قیمت کیوی هایوارد طلایی در محل تولید

قیمت کیوی هایوارد طلایی در محل تولید  قیمت کیوی هایوارد طلایی که کیفیت صادراتی داشته، بسیار زیبا و سرشار از ریزمغذی‌های اساسی می باشد و بدن شما را در برابر انواع بیماری ها ایمن می کند، در محل تولیدی بسیار مناسب بوده و شما می توانید آن را بسیار ارزان تهیه کنید. یعنی شما یک محصول صادراتی را به قیمت بسیار اندک خریداری کرده و می توانید میهمانی های خود را رنگ و بوی زیبا و ماندگار ببخشید به علاوه می توانید با خرید کیوی و خوردن روزانه ۲ عدد از آن سیستم تنفسی و همچنین سیستم ایمنی خود را به صورت مادام العمر بیمه کنید. اگر خود یک فروشنده تره بار هستید و یا قصد دارید این غول سلامتی خوشرنگ را خشک کرده و بفروشید؛ و یا لواشک های خوشمزه از آن تهیه کنید،ذمی توانید بهترین محصول را به قیمت اندک خریداری کرده و بهترین تولید را داشته باشید؛ و همچنین از محصول خود سود کلانی کسب کنید، چرا که درجه یک را به قیمت ارزان می فروشید.

یک ضرب المثل معروف در در علم تغذیه می گوید تو همان چیزی هستی که میخوری!

سالم بخورید، تا سالم بمانید!

همچون یک کیوی سبز و پربار باشید.

پریسا نوری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاسا شما را به خرید بهترین محصولات کیوی تازه و کیوی خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *