مجموعه ویتاسا شما را به خرید بهترین محصولات کیوی تازه و کیوی خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی پخش کیوی خشک شده صادراتی در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید ...

آشنایی با مراحل تولید کیوی خشک شدهفروش مستقیم کیوی خشک شده صادراتی

خشک کردن یکی از روش های افزایش طول میوه جات است. نمایندگی پخش کیوی خشک شده صادراتی در مشهد واقع شده است و آماده فعالیت در این زمینه است. در روش خشک کردن آب موجود در محصول مورد نظر کاهش می یابد و از فساد میکروب ها در محصول مورد نظر جلوگیری می شود.

نمایندگی پخش کیوی خشک شده صادراتی در مشهد

آشنایی با مراحل تولید کیوی خشک شده

آشنایی با مراحل تولید کیوی خشک شده

خشک کردن میوه های در کشور های چون ایران و سوریه و نثر و عراق دارای بالاترین قدمت است. بسیاری از میوه ها را خشک می کنند. که یکی از این میوه ها میوه ای کیوی است. که بسیار پرطرفدار و خوش طعم می باشد.

همان گونه که اطلاع دارید با خشک کردن عمر میوه افزایش پیدا می کند. میوه ها را به دو روش طبیعی و با استفاده از دستگاه های خشک کنی که در بازار و تولیدی ها وجود دارد، می توان خشک کرد.

در روش طبیعی نور آفتاب برای خشک کردن لازمه کار است. اما باید مراقب عواملی چون آلودگی هوا، وجود حشرات و باد و باران و عوامل محیطی دیگر باشید. در روش طبیعی میوه ها را خرد کرده و در یک محیط تمیز آنها را پهن کرده و تا زمان خشک شدن آنها را در معرض نور خورشید قرار می دهیم. در روش طبیعی رنگ میوه ها تیره تر می شود. بدلیل اینکه بیشتر در معرض نور هستند.

در روش های صنعتی از دستگاه های تمام اتوماتیک که با پیشرفت تکنولوژی وارد بازار شده اند. میوه ها را خشک می کنند. در روش های صنعتی بهداشت کاملا رعایت می شود. ابتدا کیوی ها به خوبی شسته و طی فرآیندی نم آنها گرفته می شود و به دستگاه خرد کن فرستاده می شوند و بعد از خرد شدن در سایزهای دلخواه و مدل های مختلف در دستگاه خشک کن قرار می گیرند. در این صنعت معمولا از دستگاه های خشک صنعتی با هوای داغ مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش مستقیم کیوی خشک شده صادراتی

فروش مستقیم کیوی خشک شده صادراتی

نمایندگی کیوی خشک شده صادراتی همان گونه که در ابتدای مطلب گفته شد، در شهر مشهد است. که در این مرکز فروش کیوی خشک به صورت عمده انجام می شود. این نمایندگی به صورت حضوری و غیر حضوری فعالیت خود را انجام می دهد و صادرات این محصول را هم انجام می دهد و در این زمینه دارای سابقه فعالیت است.

در خرید غیر حضوری می توان به وب سایت این نمایندگی پخش رجوع کنید و بعد از استعلام محصولات و آگاهی از قیمت کیوی خشک شده، محصول خود را در تناژ مورد نظر سفارش دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید و هزینه های اضافی را کاهش دهید.

پریسا نوری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاسا شما را به خرید بهترین محصولات کیوی تازه و کیوی خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید