مشاوره و سفارش

انواع کیوی تازه

کيوي در گروه گياهان گلدار دولپه ای و نام اين ميوه برگرفته از پرنده ای زيبا در کشور نيوزلند است. بهتر است بدانید که این ميوه ارزشمند بومی کشور چين است در فصول مختلف سال با توجه به شرايط آب و هوايی کشت می شود.

انواع کیوی خشک

راه های زیادی برای استفاده از خواص میوه کیوی وجود دارد، اما می دانید که بهترین راه ممکن کدام است؟ بهترين راه برای حفظ خواص و فوايد اين ميوه خشک کردن است. زيرا در اثر خشک کردن فيبر آن از بين نميرود و به عنوان ميان وعده مفيد و مغذی مورد استفاده قرار می‏گيرد.

انواع کیوی قرمز

از انواع کیوی که به تازگی وارد بازار ایران شده است، کیوی قرمز می باشد. این محصول با داشتن رنگهای زیبا طرفداران زیادی دارد. کیوی قرمز به کیوی خونی معروف است و میزان آنتی اکسیدان موجود در آن نسبت به دیگر گونه ها بیشتر است است. این نوع کیوی نیز بسیار شیرین است و خوردن آن لذت بخش خواهد بود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کیوی تازه-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیوی خشک-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیوی سبز-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیوی طلایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیوی قرمز-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه ويتاسا با عنوان مرکز فروش کيوی تازه و خشک از سال 1392 فعايت خود را در عرصه داخلی و صادرات آغاز نموده تا فعاليت های خود را در سراسر شهرهای ايران و نيز حوزه خليج فارس و کشورهای همسايه و بازار جهانی رونق بخشد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه ویتاسا

پریسا نوری

Call Now Buttonتماس بگیرید